V rámci každé tantra masáže probíhá úvodní rozhovor, během něhož se seznámíte se základními principy tantry a můžete hovořit o svých očekáváních a představách.

Dopřejte si luxusní zážitek v podobě profesionální tantrické masáže
DSC_3500 kopie_edited.jpg

Tantra masáž OBJEVITEL 1,5 h 

150 EUR

Smyslná tantra masáž, která zrelaxuje Vaše tělo, zklidní Vaši mysl a rozproudí Vaši sexuální energii. V rámci této tantra masáže prožijete seznamovací rituál pro navození důvěry, tlakovou masáž a omývaní horkými ručníky, probuzení Vašich smyslů pomocí masáže hebkými předměty, uvolňující masáž celého těla teplým olejem a intimní masáž, během níž prostoupí celé Vaše tělo vlny dosud nepoznaného vzrušení a energie.
IMG_8962.HEIC

Tantra masáž FLOW

 2 h 

200 EUR

18.jpg
Luxusní tantra masáž, během které si vychutnáte vrcholné dovednosti našich tantra masérů, Nejoblíbenější varianta tantra masáže, která je skvělou volbou, pokud jste na tantra masáži poprvé, neboť dává možnost poznat veškeré aspekty a energetické prvky tantrické masáže – horké ručníky (voda), horké lávové kameny (země), teplý olej (oheň) a hebké předměty (vzduch). Objevíte nový rozměr Vaší sexuality a vzrušení a naučíte se tantrické techniky, které prohloubí vnímání Vašich pocitů. Tantra masáž FLOW zahrnuje seznamovací rituál pro navození důvěry, během něhož si osvojíte umění tantrického dechu, tlakovou masáž a omývaní celého těla horkými ručníky k uvolnění svalů, jemnou masáž hebkými kožešinkami a peříčky, smyslnou masáž celého těla teplým olejem a masáž horkými lávovými kameny, které stimulují Vaši energii. Prodloužená intimní masáž Vás zavede do nepopsatelného stavu potěšení a uvolnění.

Tantra masáž CESTA

2,5h | 250 EUR

3h    |300 EUR

Přenesený obrázek na ploše.jpg
Prodloužené VIP tantra masáže Vám umožní zažít opravdové fascinující kouzlo tantry. Jsou nejlepší volbou, pokud chcete prožít své potěšení z tantra masáže na maximum, poznat hlouběji učení tantry a nastoupit cestu k osobnímu rozvoji a k novému pojetí sexuality. Provedeme Vás vším, co tantra nabízí. Naučíme Vás speciální dechové techniky, které napomohou Vašemu emocionálnímu uvolnění a uvolnění svalového napětí. Úplná relaxace prohloubí vnímání energie a doteků a umožní Vám oddat se prožitkům extatického vzrušení.
Zahrnují seznamovací rituál pro navození důvěry, během něhož si osvojíte umění tantrického dechu, tlakovou masáž a omývaní celého těla horkými ručníky k Vaší úplné relaxaci, jemnou masáž hebkými kožešinkami a peříčky, dlouhou smyslnou masáž celého těla teplým olejem a masáž horkými lávovými kameny, které stimulují Vaši energii. Prodloužená intimní masáž Vás zavede do nepopsatelného stavu potěšení a uvolnění. Tyto rituály poskytují dostatek prostoru pro doplňkové techniky k prohloubení Vašeho zážitku, a především k Vašemu naprostému uvolnění a plnému prožití rozkoše přítomného okamžiku. 

 

 

Doplňkové služby pro Vás

Tantra rituals koupel

m.jpg

Stejně jako rituální koupele starého Říma nebo věhlasný Hammam měli důležitou roli v každé starodávné civilizaci ne nadarmo. Tantra rituals koupel čistí vaše tělo i mysl, revitalizuje vaši auru a dovolí vám cítit se více v  přítomném okamžiku. V koupeli můžete zažít také vysoce regresivní stavy pod vedením Vašeho terapeuta  který požívá prvky z WATSU (water shiatsu) kde s Vámi rytmicky pohybuje v naší velké vaně a uplatňuje své znalosti z oblasti rituálních koupelí. Do lázně se přidávají vonné oleje, sůl z mrtvého moře, květiny, bylinky či mléko. Tato koupel je naší specialitou a vřele ji doporučujeme přidat k Vaši masáži.

Pouze v rámci Tantra rituálů CESTA.

Masáž prostaty 15-20 min
 

DSC_5568 kopie.jpg
Prostata bývá někdy nazývána mužským bodem G. Je jednou z nejdůležitějších žláz mužského těla. Její masáž přináší hluboké a intenzivní prožitky, které většina mužů dosud neměla možnost objevit. Pravidelná masáž prostaty pomáhá předcházet problémům s prostatou spojených a působí příznivě při akutních potížích. Masáž prostaty na emocionální úrovni může pomoci uvolnit negativní pocity jako je strach a stud. Doporučuje se rovněž při nepravidelném sexuálním životě. 
Masáž prostaty začíná z vnějšku, masáží hráze (místo pod varlaty směrem k análnímu otvoru), a pokračuje přímou masáží skrze anální otvor. Naprostou samozřejmostí je citlivý přístup a použití jemného masážního oleje a latexových rukavic.