V rámci každé tantra masáže probíhá úvodní rozhovor, během něhož se seznámíte se základními principy tantry a můžete hovořit o svých očekáváních a představách.

Tantra masáž Basic 1,5 h 

2 900 Czk

Smyslná tantra masáž, která zrelaxuje Vaše tělo, zklidní Vaši mysl a rozproudí Vaši sexuální energii. V rámci Tantra Basic prožijete seznamovací rituál pro navození důvěry, tlakovou masáž a omývaní horkými ručníky, probuzení Vašich smyslů pomocí masáže hebkými předměty, uvolňující masáž celého těla teplým olejem a intimní masáž, během níž prostoupí celé Vaše tělo vlny dosud nepoznaného vzrušení a energie.
IMG_8962.HEIC
Dopřejte si luxusní zážitek v podobě profesionální tantrické masáže

Tantra masáž SHIVA 2 h 

3 900 Czk

Luxusní tantra masáž, během které si vychutnáte vrcholné dovednosti našich tantra masérek a masérů. Nejoblíbenější varianta tantra masáže, která je skvělou volbou, pokud jste na tantra masáži poprvé, neboť dává možnost poznat veškeré aspekty a energetické prvky tantrické masáže – horké ručníky (voda), horké lávové kameny (země), teplý olej (oheň) a hebké předměty (vzduch). Objevíte nový rozměr Vaší sexuality a vzrušení a naučíte se tantrické techniky, které prohloubí vnímání Vašich pocitů. Tantra masáž SHIVA zahrnuje seznamovací rituál pro navození důvěry, během něhož si osvojíte umění tantrického dechu, tlakovou masáž a omývaní celého těla horkými ručníky k uvolnění svalů, jemnou masáž hebkými kožešinkami a peříčky, smyslnou masáž celého těla teplým olejem a masáž horkými lávovými kameny, které stimulují Vaši energii. Prodloužená intimní masáž Vás zavede do nepopsatelného stavu potěšení a uvolnění.

Tantra masáž BRAHMA

2,5h | 4900 Czk

3h    | 5900 Czk

3,5h | 6900 Czk

Prodloužené VIP tantra masáže Vám umožní zažít opravdové fascinující kouzlo tantry. Jsou nejlepší volbou, pokud chcete prožít své potěšení z tantra masáže na maximum, poznat hlouběji učení tantry a nastoupit cestu k osobnímu rozvoji a k novému pojetí sexuality. Provedeme Vás vším, co tantra nabízí. Naučíme Vás speciální dechové techniky, které napomohou Vašemu emocionálnímu uvolnění a uvolnění svalového napětí. Úplná relaxace prohloubí vnímání energie a doteků a umožní Vám oddat se prožitkům extatického vzrušení.
Zahrnují seznamovací rituál pro navození důvěry, během něhož si osvojíte umění tantrického dechu, tlakovou masáž a omývaní celého těla horkými ručníky k Vaší úplné relaxaci, jemnou masáž hebkými kožešinkami a peříčky, dlouhou smyslnou masáž celého těla teplým olejem a masáž horkými lávovými kameny, které stimulují Vaši energii. Prodloužená intimní masáž Vás zavede do nepopsatelného stavu potěšení a uvolnění. Tyto rituály poskytují dostatek prostoru pro doplňkové techniky k prohloubení Vašeho zážitku, a především k Vašemu naprostému uvolnění a plnému prožití rozkoše přítomného okamžiku. 

 

 

Doplňkové služby pro Vás

DOPORUČUJEME

*  Čtyřruční a párové másáže vám rádi zajistíme po předchozí domluvě

Tantra rituals koupel

Stejně jako rituální koupele starého Říma nebo věhlasný Hammam měli důležitou roli v každé starodávné civilizaci ne nadarmo. Rituals koupel čistí vaše tělo i mysl, revitalizují vaši auru a dovolují vám cítit se více v  přítomném okamžiku. V koupeli můžete zažít také vysoce regresivní stavy pod vedením Vašeho terapeuta  který požívá prvky z WATSU (water shiatsu) kde s Vámi rytmicky pohybuje v naší velké vaně a uplatňuje své znalosti z oblasti rituálních koupelí. Do lázně se přidávají vonné oleje, sůl z mrtvého moře, květiny, bylinky či mléko. Ritulas koupel je naší specialitou a vřele ji doporučujeme přidat k Vaši masáži.

Pouze v rámci Tantra rituálů BRAHMA.

Masáž prostaty 15-20 min
 

Prostata bývá někdy nazývána mužským bodem G. Je jednou z nejdůležitějších žláz mužského těla. Její masáž přináší hluboké a intenzivní prožitky, které většina mužů dosud neměla možnost objevit. Pravidelná masáž prostaty pomáhá předcházet problémům s prostatou spojených a působí příznivě při akutních potížích. Masáž prostaty na emocionální úrovni může pomoci uvolnit negativní pocity jako je strach a stud. Doporučuje se rovněž při nepravidelném sexuálním životě. 
Masáž prostaty začíná z vnějšku, masáží hráze (místo pod varlaty směrem k análnímu otvoru), a pokračuje přímou masáží skrze anální otvor. Naprostou samozřejmostí je citlivý přístup a použití jemného masážního oleje a latexových rukavic.

Pouze v rámci Tantra rituálů BRAHMA.