logo tantra  rituals.png

Dopřejte si luxusní zážitek v podobě profesionální taktické masáže

logo tantra  rituals.png

Tantra Basic

2 h | 3 500 Czk

Smyslný tantrický rituál, který zrelaxuje Vaše tělo, zklidní Vaši mysl a rozproudí Vaši sexuální energii. V rámci Tantra Basic prožijete seznamovací rituál pro navození důvěry, tlakovou masáž a omývaní horkými ručníky, probuzení Vašich smyslů pomocí masáže hebkými předměty, uvolňující masáž celého těla teplým olejem a intimní masáž, během níž prostoupí celé Vaše tělo vlny dosud nepoznaného vzrušení a energie.

Tantra Ritual SHIVA
2 h 30 min | 4 800 Czk

Luxusní tantrický rituál, během něhož si vychutnáte vrcholné dovednosti našich masérů. Nejoblíbenější varianta tantrického rituálu, který je skvělou volbou, pokud jste na tantrické masáži poprvé, neboť dává možnost poznat veškeré aspekty a energetické prvky tantrické masáže – horké ručníky (voda), horké lávové kameny (země), teplý olej (oheň) a hebké předměty (vzduch). Objevíte nový rozměr Vaší sexuality a vzrušení a naučíte se tantrické techniky, které prohloubí vnímání Vašich pocitů. Tantra Ritual SHIVA zahrnuje seznamovací rituál pro navození důvěry, během něhož si osvojíte umění tantrického dechu, tlakovou masáž a omývaní celého těla horkými ručníky k uvolnění svalů, jemnou masáž hebkými kožešinkami a peříčky, smyslnou masáž celého těla teplým olejem a masáž horkými lávovými kameny, které stimulují Vaši energii. Prodloužená intimní masáž Vás zavede do nepopsatelného stavu potěšení a uvolnění.

Tantra Ritual BRAHMA
3 h | 5 600 Czk

3 h 30 min | 7 000 Czk

4 h | 8 500 Czk

Prodloužené tantrické rituály Vám umožní zažít opravdové fascinující kouzlo tantry. Jsou nejlepší volbou, pokud chcete prožít své potěšení z tantrické masáže na maximum, poznat hlouběji učení tantry a nastoupit cestu k osobnímu rozvoji a k novému pojetí sexuality. Provedeme Vás vším, co tantra nabízí. Naučíme Vás speciální dechové techniky, které napomohou Vašemu emocionálnímu uvolnění a uvolnění svalového napětí. Úplná relaxace prohloubí vnímání energie a doteků a umožní Vám oddat se prožitkům extatického vzrušení.

Zahrnují seznamovací rituál pro navození důvěry, během něhož si osvojíte umění tantrického dechu, tlakovou masáž a omývaní celého těla horkými ručníky k Vaší úplné relaxaci, jemnou masáž hebkými kožešinkami a peříčky, dlouhou smyslnou masáž celého těla teplým olejem a masáž horkými lávovými kameny, které stimulují Vaši energii. Prodloužená intimní masáž Vás zavede do nepopsatelného stavu potěšení a uvolnění. Tyto rituály poskytují dostatek prostoru pro doplňkové techniky k prohloubení Vašeho zážitku, a především k Vašemu naprostému uvolnění a plnému prožití rozkoše přítomného okamžiku. 

 

 

V rámci každého tantrického rituálu je věnováno 30 minut rozhovoru, během něhož se seznámíte se základními principy tantry a můžete hovořit o svých očekáváních a představách.

Masáž prostaty

15-20 min
 

Doplňkové služby

Prostata bývá někdy nazývána mužským bodem G. Je jednou z nejdůležitějších žláz mužského těla. Její masáž přináší hluboké a intenzivní prožitky, které většina mužů dosud neměla možnost objevit. Pravidelná masáž prostaty pomáhá předcházet problémům s prostatou spojených a působí příznivě při akutních potížích. Masáž prostaty na emocionální úrovni může pomoci uvolnit negativní pocity jako je strach a stud. Doporučuje se rovněž při nepravidelném sexuálním životě. 

Masáž prostaty začíná z vnějšku, masáží hráze (místo pod varlaty směrem k análnímu otvoru), a pokračuje přímou masáží skrze anální otvor. Naprostou samozřejmostí je citlivý přístup a použití jemného masážního oleje a latexových rukavic.

Pouze v rámci Tantra rituálů BRAHMA.

 

 

​© 2017 Tantrické masáže TANTRA Rituals. Created by Mia 

Kubelíkova 3, Žižkov, 130 00

Gay Tantra massage 2020