Rituál tantrické masáže

Tantrická masáž je unikátní a propracovaný rituál, v němž se snoubí prvky původní tantrická filozofie a taoistických technik s moderními masážními postupy, osobním přístupem a citlivou pozorností. Přináší nejen hlubokou relaxaci, ale také příval energie, vzrušení a inspirace. Skrze tantrickou masáž vstoupíte do světa smyslnosti, něžné péče a extatických pocitů. Zbavíte se společenských limitů všedního dne a plně si vychutnáte přítomný okamžik. Prožijete intimní rituál, který vám pomůže objevit a rozvíjet vlastní sexualitu. Budete se cítit mladší a krásnější na tělesné i duševní úrovni.

Prožitek během rituálu tantrické masáže

Rituál tantrické masáže je tradičně prováděn na futonu za jemného svitu svíček a tónů relaxační hudby v bezpečném a ničím nerušeném prostředí. Během tantrické masáže si vychutnáte opravdu barevnou škálu různých prožitků a pocitů. Budete hýčkáni táhlými a pomalými doteky, ale také doteky dynamickými a energizujícími. Celé Vaše tělo se prohřeje a zrelaxuje pod voňavými horkými ručníky, abyste si vzápětí maximálně vychutnali stimulaci Vašich smyslů dotekem jemných peříček a kožešinek. Oddáte se příjemné uvolňující masáži kvalitním přírodním olejem. Při delších rituálech Vaše uvolnění umocní masáž lávovými kameny. Během tantrické masáže je věnována péče opravdu každičké části Vašeho těla.

Na rozdíl od jiných druhů masáží je součástí rituálu tantrické masáže také masáž intimních partií. Nejedná se o erotickou masáž, ale o léčivý masážní rituál, který pracuje na mnoha úrovních Vašeho bytí. Během této části masáže často dochází k posunu v sexuálním vnímání, prožijete vzrušení úplně novým způsobem a objevíte kouzlo meditativní intimity.

Tantra však nabízí ještě mnohem víc. Masér Vás provede speciálními dýchacími technikami, které Vám pomohou otevřít cestu k opravdu dokonalé fyzické i duševní relaxaci a pocítit proudění sexuální energie. Tato energie Vás bude, v podobě nové chuti do života, síly a inspirace, provázet ještě dlouho po skončení samotné masáže.

Hranice v tantrické masáži

Autentické, hluboké a intenzivní zkušenosti lze dosáhnout pouze při respektování jasně vymezených vzájemných hranic a otevřené komunikaci. Tantrická masáž je jedinečná v tom, že pomáhá objevovat sexualitu a vzrušení jen v rámci Vašeho vlastního těla. Během tantrické masáže proto zůstáváte výhradně v pasivní přijímající roli. Neexistuje žádný prostor pro sex či jakoukoli erotickou výměnu s masérem.

Tantrická masáž a nahota

V tantrické masáži je na nahotu nahlíženo jako na známku otevřenosti a přijetí vlastního těla. Nahota pomáhá zbavit se všech emocionálních bloků a studu a umožňuje užít si potěšení ze svobody a relaxace. Během masáže budete nahý, přikrytý pouze sarongem, který masér postupně odkrývá. Masér rituál tantrické masáže začíná také v sarongu a v průběhu masáže jej zpravidla odkládá. Vše záleží na míře respektu a vzájemné důvěry. 

Účinky tantrické masáže

Rituál tantrické masáže přináší nejen nové intimní prožitky, ale také pomáhá spojit se sám se sebou a se svým tělem. Učí sdílet intimitu s Vaším partnerem, otevřeně komunikovat a respektovat sebe i ostatní.

Tantrická masáž také pozitivně působí na zdraví. Spolehlivě Vás zbaví napětí a stresu, uvolňuje svaly a podporuje krevní oběh. Působí příznivě při nedostatku energie, úzkostech a depresích způsobených nedostatkem péče a intimního doteku. Naučí Vás zdravé sebelásce i respektu a otevřenosti v partnerských vztazích. Může pomoci při problémech s erekcí, prostatou, předčasnou ejakulací, bolestivým pohlavním stykem či při nefyziologických potížích s otěhotněním.

Tantrická masáž pro páry je také velmi oblíbená, protože podporuje vzájemnou přitažlivost a důvěru a přináší nové znalosti a zajímavou inspiraci.

Rituál tantrické masáže a hygiena

Během tantrické masáže je pocit tělesné čistoty velmi důležitý. Naše masérny jsou vybaveny sprchovým koutem, který je k dispozici před i po masáži.

Váš masér se rovněž před masáží osprchuje a ošetří své ruce antibakteriiálním mýdlem či gelem. Másáž intimních partií může být na požádání provedena v latexových rukavicích. Masáž prostaty je takto prováděna vždy.