Masáž od Michaeli byla příjemně přirozená a uvolňující, její přístup mě až fascinoval. Do masáže dávala něco víc, kousek sebe co nemusela, její upřímnost a otevřenost ke mně se mi velice líbila. Jsem velice šťastný, že jsem mohl s tebou strávit příjemné chvilky a moc ti za ně děkuji.

 

F.

Tantrická masáž u Michaeli byla dokonalá, nemám vůbec nic co bych mohl vytknout.

 

Ondra

Michaelina tantrická masáž byla pro mě příjemně relaxační. Musím říct, že se mi velice líbila její upřímnost a otevřenost jak při masáži, tak i při rozhovoru. Michaela je v tomto směru velice přirozená, a já si velmi vážím toho, že mě při tantrických masážích může  příjemně vést.

 

Myslím, že jsme si spolu skvěle sedli a musím říci, že Michaela je asi moje krevní skupina, protože při mém odchodu s vašeho Tantra centra mi řekla, že se jí se mnou moc krásně povídá, což bylo pro mě velmi příjemné zjištění a budu se těšit na další rozvíjení tantrických zkušeností s masérkou Mišou. Moc jí za její včerejší tantrické prožitky děkuji.

Filip

Masáž od Michaeli intenzivní i jemná. Během masáže jsem vícekrát prožil příjemné mravenčení v celém těle. Odcházel jsem příjemně naladěný a relaxovaný. Magdalena je rovněž krásná a příjemná žena, od které jsem si masáž opravdu užil. Centrum ve Staropramenné ulici má rovněž příjemnou intimní atmosféru. Komunikace s recepcí byla výborná.

A.Z.

Masáž u Michaeli byla moc krásná, hezky relaxační, tantrická. Michaela je moc milá masérka, citlivá a její masáž je velmi poctivá, intuitivní a vnímavá. Po masáži jsem se cítil velmi uvolněně, odpočatě a povzneseně.

Petr

Rád bych ještě jednou poděkoval Michaela za nezapomenutelnou masáž. Když jsem ji viděl poprvé na vašich stránkách, věděl jsem, že s ní prožiju něco zajímavého a nevšedního, jsem rád, že mne můj šestý smysl nezklamal. Miša od začátku dávala do masáže kus sebe, něco navíc co nemusí, ale co chce. Masáž probíhala zcela spontánně bez nalinkovaného scénáře, prostě tak jak masérka vycítila, že je v tu chvíli správné. Chvíli jsem měl pocit jak děťátko, které opečovává maminka a za chvíli se Magda změnila v bohyni, která určovala kam s energií, kterou vytvořila. Po čas masáže jsme najednou byli v indickém chrámu tantry, kde jsem ještě nikdy předtím nebyl. Odcházel jsem s úsměvem na rtech, s neuvěřitelně pozitivní energií a pocitem štěstí. Pokaždé, když si na masáž vzpomenu, se přistihnu, že se usmívám. Věřím, že zážitek mne bude nabíjet ještě dlouho hlavně ve chvílích, kdy mi je ouvej. Určitě jsem u vás nebyl naposledy.

 

Jirka