Krásná masérka Gabriela je osobou na pravém místě. Byl jsem neuvěřitelně překvapený jejím vlídným přístupem, hned po našem seznámení. Hned od počátku jsem si začal vážit její profesionality a také vášně, se kterou své poslání dělá, včetně její osoby. Je až neuvěřitelné a pro mě také trochu záhadné s jakou láskou a péčí se o mě starala. Už při prvních vteřinách při zahajovacím rituálu jsem si v duchu říkal “to není možné”, aby mě hned tak někdo krásně a čistě přijal, se vším, co ke mně patří a co je mojí součástí. Připadal jsem si jako u maminky nebo překrásné a milující sestry, která říká “jsi to ty a takový zůstaň”. Veškeré rituály do detailu propracované a s absolutní přesností a lehkostí prováděné mě dostaly do úplně jiného světa. Do světa plného záhad, mystiky a posvátnosti přítomného okamžiku. Mnohé úžasné schopnosti Gabriely, mezi něž mimo jiné patří řídit váš dech a tím společně s masáží probouzet energii kundalini, mě dováděly až do vnitřního transu, který se samozřejmě projevoval navenek. Mojí upřímnou radostí, že mohu být po boku právě tak nádherné tantrické kněžky. Byl jsem na mnoha posvátných místech naší planety, ale nikdy jsem necítil tolik boží přítomnost, jako právě s Gabrielou. Masáž pro mě byla poznáním nového, neočekávaného  Další součást masáže, které si velmi cením, je moje probuzená kundalini, která se projevuje tím, že už druhý den jsem bez jídla a necítím, že bych hladověl. Tedy dávám tomu příčinu vyššímu stavu vědomí, které má na svědomí pravě Ester a její dokonalé doteky k probuzení mého páteřního hada. Věci se dějí tak jak mají, pokud jim lidé nahrávají. Já jsem udělal jen to, že jsem vstoupil do překrásného útulného studia a o zbytek se postarala Gabriela. Po odchodu jsem díky ní velmi bohatým člověkem. Děkuji Ti Gabrielo za pohodu, která nemá hranice a přeje naší duši. Ještě jednou Ti Děkuji a snad se brzy vrátím do Tvé vlídné náruče. Jsi krásná!

Jakub

Milá Gabrielo

dovol mi, abych Ti ještě jednou touto cestou poděkoval za mou první zkušenost s tantrickou masáží, které se mi dostalo právě od Tebe a skrze Tebe. Díky Tvému naladění jsem si „dovolil“ úplné uvolnění těla i mysli, a prožil tak chvíle velké vděčnosti za svou vlastní i veškerou životní existenci. Tvé vedení bylo profesionální a přitom tak intimně a „obyčejně“ lidské. Přivedla jsi mě do stavu, který přesahoval běžné vnímání … a dala jsi mi do mého života velký impuls, se tímto přesahujícím stavem mysli, opět pozorněji zabývat. Tedy děkuji a těším se na další příště :).

Tomáš

Chcel by som ešte aspoň týmto spôsobom poďakovať za nádherné chvíle strávené vo vašom malém krasném studiu a predovšetkým v neuveriteľne šikovných rukách masérky Gabriely, ktorá svojou starostlivosťou dokázala sňať všetky starosti a naučila ma plne si tento zážitok vychutnať. Mojej prvej návšteve predchádzalo dlhé odhodlávanie sa k tomuto typu masáže aj zoznámenie sa s tantrou. Hoci veľa užitočných a zaujímavých informácií som načerpal z vašich webových stránok, vchádzal som značne napätý. So vstupom do dverí sa mi však aj otvorili priestory plné pokoja, pohody a priazne. Príchodom slečny Gabriely vstúpila osobnosť oplývajúci krásnym úsmevom, porozumením a nehou, vďaka ktorým moje všetky obavy odplávali. Už pri úvodnom rozhovore bolo poznať, že sa pozerám do očí inteligentného človeka s bohatými znalosťami tantrického učenia a nadšením z možnosti ho aplikovať. Vlastná masáž už bola cestou mimo tento svet, kedy prestalo existovať všetko okrem mojej osoby a dotykov slečny masérky, ktorej umenie mi poskytlo dosiaľ nepoznané uvoľnenie aj príval energie smerovaný do celého tela. Takto opojený a naplno oddaný svojim pocitom som preletel až k tomu okamihu, kedy mi bol oznámený "krutý" koniec, hoci s možnosťou pozvoľného návratu do reality. Až pri záverečnom rozhovore som si ešte len začal uvedomovať, čo som prežil a márne hľadal slová na opísanie. Nemôžem inak, než oceniť obrovskú citlivosť a empatiu masérky, ktorej stačilo pár okamihov a niekoľko viet k rozpoznaniu môjho rozpoloženia a mojich potrieb. Zážitok ma natoľko nadchol, že som si ho už niekoľkokrát zopakoval a opäť sa teším, kedy sa budem môcť opäť zveriť do starostlivosti slečny Gabriely. Ďakujem za chvíle, kedy som mal možnosť prijímať tieto krásne zážitky obohacujúce môj život.

Pavol