Absolutní vrchol. Užil jsem si nádherný zážitek. S velmi osobitou masérkou. Intuitivně masírovala správné body a přenesla mě do jiného světa.

Doufám, že to bude ještě dlouho rezonovat. Moje doporučení

Marek

Děkuji za pěkný zážitek s vámi Evo! Opravdu jsem se mohl naplno uvolnit a zapomenout na stres každodenního života. Bylo to nádherné Určitě přijdu znova.

Maty

Masáž s Evou jsem si moc užil! Je velmi profesionální a dokáže se přizpůsobit vašim potřebám a celkovému pocitu. Zná a kombinuje celou řadu masážních technik. Vřele doporučuji.

Libor.K

Dnes jsem měl masáž s Evou, říkat masáž je naprostým podceněním, byl to naprosto vznešený zážitek! Je tak zručná, měkká, smyslná a citlivá - byl jsem úplně unesen !! Nemůžu se dočkat, až se vrátím pro další.

Jirka

Moje zkušenost s tantra Rituals byla rozhodně autentičtější tantrická masáž než na většině míst v Praze. . Za mě nejvíce mě překvapilo, Eva je  opravdu krásná dáma, která osobně vypadá ještě lépe než její fotografie, od prvního okamžiku, kdy jsem vstoupil do masérny, jsem se cítil dobře. Má velmi smyslný dotek a krásnou osobnost, díky níž byl čas s ní velmi cenným zážitkem, a já jsem si mohl užít opravdu každý okamžik.

Roman

Milá Evo


Chtěl bych Vám poděkovat za opravdu úžasný zážitek! Užil jsem si každou minutu masáže a během těch 3 hodin, jsem se s vámi cítil velmi pohodlně a bezpečně. Zažil jsem pocit povznesení, přijetí s velkým srdcem, moje mysl byla otevřená a můj duch se stále cítí velmi hravě!
Prostor, který jste vytvořila, je krásný, teplý, lehký a příjemný. Vím že to není snadné a velmi si toho cením.
S láskou. J.