S Davidem i tantrickým centrem dnes poprvé, a zážitek je tak silný a tak čerstvý, že těžko se mi hledají vhodná a trefná slova, abych neopakoval to samé, co už napsali ostatní. David zvládl 3,5 hodiny masáže naprosto perfektně. Kromě nepopsatelného zážitku oceňuji Davidovu kreativitu, jeho masérský styl občas připomínal výkon artisty. Vřele doporučuji všem zaneprázdněným, stále pracujícím a věčně nestíhajícím - jděte, stojí to za to, odpočinete si, zrelaxujete. Davide, tobě samé příjemné a milé klienty a hodně štěstí v osobním životě. Objímám a dlouho si to budu pamatovat.

Radek, 42 let

Včerejší masáž s Davidem byla naprosto excelentní, skvělý a silný zážitek, na dlouho zůstane v paměti, moc děkuji. Rád se zase vrátím.

Honza

Tantrická masáž s masérem Davidem byla má první. Nevěděl jsem, co mám od ní očekávat, ale mé obavy se brzy rozptýlily. Nejprve jsme si trochu povídali. Místnost byla krásně provoněná a hrála příjemná hudba. Masáž potom začala ve stoje a potom jsme se přesunuli na podložku. Těžko se dá vyjádřit slovy, co jsem všechno prožil, ale něco takového jsem ještě nezažil a bylo to moc příjemné. S masáží jsem byl moc spokojený a moc děkuji Davidovi za jeho masáž a také znalosti o tantře, které mi sdělil při rozhovoru po masáži. Masáž ve Vašem centru vřele doporučuji a již se těším na další návštěvu.

Zdeněk

Z pohledu ekonoma, cifršpiona, Vám mohu sdělit, že cenu za masáž vnímám jako nejlepší investici do svého tělesného i duševního zdraví, jakou jsem kdy vynaložil. Z pohledu lidského, že tak skvěle jsem se už dlouho necítil. Stále mi hlava nebere, jak může masér zvládnout tak enormní výkon (v mém případě tantrická masáž Deluxe 3,5 hodiny) a nesesypat se z toho. Ještě jednou velmi děkuji na nepopsatelný a krásný zážitek a těším se na příště.

Radek

Chtěl bych poděkovat za nádhernou masáž ve tmě s masérem Davidem. Davide, moc díky, byl to další nezapomenutelný zážitek. Nad mé očekávání splnila masáž mé touhy a představy. Děkuji i za krásný rozhovor a rady, které si mi dal. Jak jsem Ti sám říkal, v Tvých upřímných očích je vidět, že tu práci děláš s velikou láskou k lidem a že tě práce náramně baví. Poprvé jsem navštívil centrum s malinko obavami, dnes se tam cítím naprosto bezpečně a diskrétnost tam skutečně platí. Také masér, kterého si podle fotogalerie vyberete, odpovídá skutečnosti. Vám všem do centra hezký den.

Včera jsem prožil svou první Tantrickou masáž v životě. Masíroval mě David a musím říci, že to byl velice hezký zážitek. David ukázal velkou profesionalitu. Mé poprvé naprosto splnilo mé očekávání.

Marco

Na tantrické masáži u maséra Davida jsem byl moc spokojený. Měl jsem tří hodinovou masáž Deluxe a strašně rychle to uběhlo. Masáž byla perfektní a také přístup maséra Davida byl velmi vstřícný a profesionální. Byla to moje první zkušenost s tantra masáží a jsem nadšený, takže si určitě koupím další poukaz k masérovi Davidovi.

Zdeněk

Konečně opravdová tantra a pořádná tantrická masáž! Když jsem po více než třech hodinách odcházel od Davida, promítaly se mi nejenom všechny jeho úžasné doteky a techniky, ale i nadšení, hluboké napojení, smysl pro detail i elektrizující atmosféra při celé masáži. Jeho mužná blízkost a vzájemně prostupující energie po celou dobu masáže mě utvrdila v tom, že všechno mělo být právě takhle a já se těším, až si u Davida dám brzké repete, protože od něj chodíte nabití energií.

Beefy

Hezký den, 

navštívil jsem Vaše centrum a poznal tak úžasného, fantastického maséra Davida. Po příchodu mě recepční uvedla do masérny nabídla čaj a po chvilce přivedla a představila maséra Davida. Od prvního okamžiku mi bylo, jako bychom se znali již delší dobu. Jeho charisma a upřímnost mě dostaly do takové pohody, že jakékoli obavy, stud a nepříjemný pocit z neznáma, rázem zmizely. S Davidem jsem mohl mluvit o čemkoliv. To si možná málokdo uvědomí, to, že kromě samotné masáže se vlastně také může tak trochu vyzpovídat a říci, úplně cizímu člověku věci, které byste asi neřekli ani nejbližšímu kamarádovi. Po krátkém rozhovoru mě masér vyzval, abych šel do sprchy, která je součástí masérny, takže nemusíte chodit někam jinam. Po osprchování jsem si uvázal kolem pasu sarong a připraveným zvonečkem přivolal maséra. Stoupl si přede mne a začal s masáží od chodidel směrem nahoru. Poté mě objal a já si ani nevšiml, že jsem najednou zcela nahý. Vyzval mě, abych ulehl na připravenou podložku a začala úžasná masáž. Nikdy jsem nezažil tak smyslný slastný pocit. Chvílemi jsem se nechal i unést a chtěl oplácet hlazením, ale David je naprostý profesionál a ihned mi dal najevo, že tantra masáž je o něčem jiném než o mazlení, hlazení apod. Že on je ten, kdo dává a já ten, co přijímá. Nebudu zde rozepisovat další detaily masáže, která končila k mému překvapení hlubokým a naplňujícím pocitem v celém těle. Pokud někdo s touto masáží váhá, mohu jen doporučit. Někomu se možná zdá vysoká cena, ale investujete vlastně sami do sebe a do zážitku na celý život. Samotný zážitek se nedá více popsat slovy ... ten musíte prožít sami, abyste pochopili, o čem se snažím napsat. Je tu jen jedno jediné nebezpečí ... a to, že se Vám v centru tak zalíbí, že se stane návykovou drogou a budete chtít přijít znovu a znovu

Stenly

Milý Davide, děkuji Vám z celého srdce za krásný zážitek, který jste mně připravil při dnešní tantrické masáži. Myslím, že slovo "masáž" nemůže vystihnout ten silný energetický prožitek, jehož se účastnila snad každá buňka mého těla. S dojetím jsem cítil, že náš kontakt pro Vás nebyla rutinní práce, ale poslání, které vykonáváte s láskou. Buďte zdráv. Váš klient Daniel

Daniel

Navštívil jsem Vaše centrum Na Čečeličce již 5x. Protože jsem chtěl zažít něco úplně nového, jiného, zvolil jsem na první návštěvu maséra Davida. Něco tak úžasného jsem nikdy před tím neprožil. To způsobilo i mou druhou a posléze další návštěvu. Poznal jsem tak dále i Martinu a Nariho. Opravdu špičkový profesionální přístup a já Vám k takovým spolupracovníkům blahopřeji. Když jsem šel poprvé do centra, přiznám se, že s docela obavami, co mě může v takovém domě čekat. Dům zvenčí vypadá velmi staře, jen malý podsvícený zvonek nebudil přílišnou důvěru zazvonit a vejít. Nakonec jsem si uvědomil, že Praha je o starých domech, proto je tak nádherná a často tam jezdím. Stále je co objevovat. Ohromně mne překvapilo posléze vybavení a design centra. Jeho útulnost, perfektní přístup recepčních. Nejvíce oceňuji diskrétnost a způsob, jakým je celý salon veden. Samotná masáž byla vždy naprosto fantastická. Děkuji!

Davidův dar v podobě 3 hodin tantrické péče, který mi věnoval během mé tantrické masáže, byl pro mne naprosto neochvějným a bezprecedentním zážitkem. Předčilo to všechna moje očekávání, s kterými jsem šel poprvé v životě na tantru. Zvolil jsem napoprvé „Rituál tantrického zasvěcení“ a musím říct, že jsem udělal na sto procent dobře. Zmiňované tři hodiny jsem prožil mimo tento svět, cele jsem přijímal Davidovu energii, kterou mi dával prostřednictvím svého těla a mysli, což vedlo k mému absolutnímu uvolnění – skutečné nirváně. Byl jsem plný (pro mě nové) duchovní energie a její sílu jsem cítil ještě dlouho po odchodu z Vašeho centra. Moc děkuji a všem nerozhodným vřele doporučuji 
Hodnocení píši s odstupem jednoho týdne po tomto tantrickém zážitku a stále cítím působení předané energie a nové síly. Brzy na viděnou!

Martin

Od Davida jsem se dočkal velmi přátelského a lidského přístupu. Myslím, že je mimořádná osobnost a setkání s ním můžu doporučit každému, kdo potřebuje pomoc při poznávání sebe sama.

Michal

David je naprosto excelentní tantrický masér, nikdy jsem nic podobného nezažil. Před touhle zkušeností jsem si myslel, že tantrická masáž je prostě erotická služba. Jenže tohle je něco úplně jiného. Takovou hloubku jsem nikdy v životě nezažil, odcházel jsem a cítil se jako jiný člověk. Díky moc, Davide. Určitě brzy zase dorazím, protože se chci posunout zase dál.

A.P.

Moc děkuji Davidovi za skvělou tantra masáž! Jako masér jsem už téměř zapomněl jaké to je být v roli přijímajícího. Rád se vrátím.

Evan

Tantra masáž přišla do mého života úplně náhodou, a to darem. S odstupem času vnímám, že jsem si jí asi i skrytě přál. Přišel jsem do harmonického místa Tantra masáže Praha a potkal tam úžasného člověka Davida. Ale od začátku, Davida jsem si vybral záměrně, a to proto, že se specializuje na muže, a já chtěl, jako vždy pro sebe to nejlepší a to, co mi nejvíce vyhovuje. Chtěl jsem někoho, kdo dobře rozumí mužům ze své vlastní podstaty. Dostalo se mi opravdu individuálního a vřelého přístupu, byl tam celou dobu jen pro mě a věnoval se jen mě. A to pokaždé, když jsem u něj byl, byl tam pro mě naplno. Každé setkání s ním bylo jiné a neopakovatelné.

Už první setkání kompletně změnilo mé vnímání života. Přišel jsem s tím, se naprosto odevzdat něčemu, o čem jsem neměl ani zdání, a co se kde píše či říká, má k opravdové tantře jako je tato daleko. Vše začalo tak jemně a přirozeně. Centrum Tantra masáže má krásné místnosti, kde je člověk už při čekání na začátek své masáže uváděn do harmonického stavu. Soulad vůní, barev, zvuků, předmětů a vybavení místností samo o sobě přispívá k uvolněné atmosféře, kde jsem se cítil velmi příjemně. Po krátkém seznámení jsem zavřel oči a nechal se unášet rituálem tantra masáže. Vnímal jsem každý detail, cítil každý pohyb a dotek, soustředil jsem se jen na to. Bylo to tak ohromující, že všechno, co jsem měl předtím v hlavě se rozplynulo. Vše plynulo ladně, u každé části jsem si přál, aby trvala věčně, ale přicházely další a další části, které byly ještě lepší než ty předchozí. 

Místy jsem cítil, že dosahuji totální harmonie a uvolnění svého těla, která mi přináší vnitřní radost a v nejsilnějších místech byla také doprovázena pláčem, který mi pomohl se očistit a vyplavit negativní pocity. Na konci jsem se cítil jako někdo příjemně jiný. David je člověk, který vede masáž intuicí a na vlně harmonie, každý jeho pohyb je cílený, promyšlený. Umí vycítit, kdy být jemný a kdy přejít k pevnému objetí. Při masáži plně rozumí každému mému projevu a vede masáž tak, jako bych mu říkal to, jak se cítím a co chci. Tantra masáž u Davida mohu doporučit všem, kteří chtějí zažít opravdovou tantra masáž.

David

Alain, 60, France

Naprosto úžasné! Prožil jsem nejlepší dvě hodiny mého života. Minulou sobotu jsem navštívil Prahu a rozhodl se navštívit salon Tantra masáže Praha. Jakmile jsem sem dorazil, přivítala mě příjemná dívka, která mluvila perfektně anglicky. Cítil jsem se uvolněný a šťastný už v momentě, kdy jsem vešel dovnitř. Odvedla mě do masérny, řekla mi, abych se uvolnil a nabídla mi ovoce a čaj. Cítil jsem se tu opravdu vítaný a uvolněný. Davida nemohu dostatečně vynachválit, neboť to byl on, kdo mě vedl mými schody do nebe. Jsem vždycky napjatý a nemám rád, když se mě někdo dotýká. Také si automaticky vytvářím mentální zábrany. Ale David byl nějakým způsobem schopný tyhle zdi strhnout a pro mě bylo jednoduché s ním komunikovat. Možná je to tím jeho nekonfliktním vystupováním, jeho veselou náladou a jeho upřímným zájmem. Ať už je tím důvodem cokoliv, David je nejspíš tím jediným člověkem, kterému mohu plně důvěřovat. Tantra masáže Praha rád doporučím všem, ale především doporučuji maséra Davida. Mohu Vás ujistit, že Vás přijdu opět navštívit!

Hedon, 34

S Davidem jsem zažil nejlepší chvíle mého života! Byl přesně takový, jako je popisován na webových stránkách. Byl však ještě více. Mladý, diskrétní, hravý, někdo kdo miluje to, co dělá, jemný, pečující, profesionální, citlivý, pozorný ke všem mým potřebám. Absolvoval jsem u něj dvě 3,5 hodinové tantrické masáže Deluxe ve dvou po sobě jdoucích dnech, ale nestačilo mi to. Mimo to, jsem s ním zažil i rituál ve vaně, kdy jsme společné vzletěly nad oblaka do říše divů. Rituální koupel s ním musíte zažít. Naučil mě také správné dýchací techniky. Na tantrické masáži jsem byl i v jiných zemích, ale tohle je něco jiného. Je to jedinečný zážitek. Do Prahy se zaručeně vrátím, i kdyby to nebylo pracovně, tak určitě kvůli masáži s Davidem.

Fara (40)

Vynikající tantrická masáž založená na intuici, talentu a zkušenostech. Úžasný člověk, se kterým si můžete i povídat. Doporučím ho svým přátelům. Děkuji ti, Davide za speciální a jedinečnou tantrickou masáž!

 

Andreas

Davida mohu jen a jen doporučit. Miluje svou práci a dělá ji s vášní. Svým skvělým přístupem Vám ukáže to nejlepší z tantrické masáže.

 

Javier

David je milý muž s nádhernou energií. Je velmi zdvořilý, stále se usmívá, ale je také opravdový profesionál. Je to navíc vynikající masér, který skvěle pracuje s energií, dává ze sebe vše a jeho masáže jsou nanejvýš uvolňující. David má rovněž skvělý přístup k tantře. Nenechte si ujít příležitost nechat se hýčkat jako král, protože tak se během jeho masáží budete cítit. Velmi ho doporučuji. Děkuji!

 

Michael

Úžasný zážitek! Vynikající tantrická masáž s Davidem, která určitě nebyla má poslední. David je skvělý člověk.

 

Osmo

Tento mladý a pohledný muž ví, jak se správně dotýkat tak, aby se Vaše tělo a mysl uvolnily. Když mě masíroval, cítil jsem se naprosto volný a přítomný všemi smysly. Chtěl jsem si vychutnat každý okamžik této neobyčejné tantrické masáže. Jsem opravdu šťastný, že jsem ho potkal. Doufám, že budete mít to štěstí a setkáte se s ním i vy. Mnohokrát ti, Davide, děkuji za chvíle s tebou. Doufám, že se opět uvidíme!

 

Russel

Opravdu krásná masáž od úžasného muže, který ví, co dělá a který se o klienta dokáže patřičně postarat. Nenechte si ho ujít.

John

Davida nemohu jinak, než upřímně doporučit. Díky jeho dokonalým rukám jsem byl doslova v sedmém nebi. Tantrická masáž s ním ve mně vyvolala řadu emocí a prožitků, na které nikdy nezapomenu. Dokázal přesně vycítit, co jsem v daný moment potřeboval a přenést mě za hranice všech mých dosavadních zkušeností. David je prostě skutečný profesionál a jsem si jistý, že ve studiu Tantra masáže Praha nejsem naposledy.

Johnatan

Davida jsem našel na internetu a byl jsem unesen, že v Praze existuje někdo s takovým talentem. David mě mile přivítal a už na mě čekala připravená masérna, kde hrála hudba, voněly vonné tyčinky a hořely zapálené svíčky. Bylo to velmi příjemné a dotvářelo to hezkou atmosféru. David si se mnou chvíli povídal o tom, co tantra je, aby mi pomohl lépe pochopit, co od masáže mohu čekat. Ale mýlil jsem se - bylo to mnohem lepší, než jsem si představoval. Každý kousek mého těla pokryl svými dotyky experta, od dynamičtějších po ty jemné, od hlavy k patě a zase zpátky znovu a znovu. Je velmi pečující a citlivý muž, který miluje to, co dělá a to také předvádí. Když jsem odešel, neměl jsem ten klasický pocit vyčerpaní, který po masáži normálně mívám. Místo toho jsem odešel nabitý energií. Vše mi nyní připadá propojené, od mého lokte po vnitřní stranu stehen a od kotníku k místu za mým uchem. Nemohu jej dostatečně vynachválit!

Jerry

Dnes jsem měl to potěšení seznámit se s Davidem. Má kouzelné ruce, které Vás odvedou do jiného světa.

 

Rick

Obvykle chodím na klasickou masáž, občas masáž lávovými kameny, příležitostně zajdu na thaiskou masáž, občas se ale člověk dostane do bodu, kdy chce vyzkoušet něco jiného, co ještě nikdy předtím nezažil. Pro mě ten moment přišel nyní. Dlouho jsem hledal na internetu, pročítal různé stránky a zvažoval, zda tantra masáž opravdu vyzkoušet. Vaše stránky mě nakonec přesvědčily svou profesionalitou. Našel jsem na nich odpovědi na otázky o tom, co to tantra masáž je a jak kní přistupovat, které mě ani nenapadlo si položit. Pro masáž jsem si vybral maséra Davida, díky jeho sympatickému vzhledu i dobrým referencím. Ani na vteřinu nelituji, že jsem u něj svou první tantra masáž nakonec opravdu prožil! Hned po příchodu do tantra centra jsem byl uveden do masážní místnosti, která působila velmi klidně, byla krásně dekorovaná a plná svíček a vůní. Dal jsem si připravený čaj a ovoce a pak už přišel David a začali jsme si povídat. Jeho přístup byl velmi vřelý a přátelský a jeho pojetí tantry na mě zapůsobilo velmi důvěryhodně a autenticky. Dal jsem si sprchu a pak jsme již začali rituálem ve stoje, při kterém jsme stáli naproti sobě, pak ke mně David přistoupil a začal se mě dotýkat a já hned cítil, že tohle bude něco zvláštního. Vnímal jsem Davidovo zaujetí a vášeň, stejně jako jeho pevnost a blízkost. Bylo až neuvěřitelné, jak rychle veškeré moje zábrany opadly a já cítil, že jsem v dobrých rukou. Celá masáž pak byla v rytmu vzájemného "flow". Užil jsem si každou jednotlivou chvíli. David působí mladě, ale je moudrý, charismatický a pevný a jeho masáž není jen mechanická, ale opravdu prožitá. Každý okamžik, každý dotek. Vše je naprosto přirozené a příjemné. Co víc mám řict? Na konci jsem ho obejmul a téměř brečel dojetím, že jsem se rozhodl vyzkoušet tantra masáž právě s ním. Bylo to nádherné. Mohu jen doporučit. Já sám už teď přemýšlím, kdy bude má příští masáž. Děkuji, Davide!

Josh (35)

Tantra masáž jsem absolvoval poprvé v životě a jsem rád, že jsem ji absolvoval právě u Davida. Přivedl mě do totálního uvolnění a byl to zážitek, který se nedá popsat! Nechtěl jsem, aby to skončilo. Příště určitě využiji možnost delší masáže.

Marian

Tento týden jsem se s Davidem setkal po druhé. Jestliže to poprvé bylo dobré, tak tentokrát to bylo něco fantastického. Doslova jsem se do něj zamiloval. Věděl jsem, že je důvěryhodný a spolehlivý a proto jsem byl uvolněný, stejně tak on. Opravdu úžasný zážitek. Děkuji ti, Davide! Doufám, že sis masáž užil stejně tak, jako já.

Lucas

Děkuji ti, Davide, za nejlepší večer mého života! Byla to moje první zkušenost s tantrickou masáží a stále jsem ohromen! Jsi úžasný, milý a hravý člověk s obrovským množstvím zkušeností a chartizmem. Hned od dveří to pro mě byl neskutečně smyslový zážitek díky hudbě, svíčkám i vůni, ale nejlepší částí byla tvoje smyslná, pozorná, silná a úžasná masáž. Také se mi velmi líbila naše konverzace po masáži. Stále na svém těle cítím tvé ruce. Děkuji ti za opravdu výjimečné chvíle. David je skutečný profesionál. Jeho služby velmi doporučuji a ani slova na to nestačí.

Zach

V centru Tantra masáže Praha jsem prožil úžasnou čtyřruční masáž s masérem Davidem a masérkou Evou. Oba byli velmi milí a profesionální. Vřele Vás přivítají, nějaký čas si s Vámi o masáži povídají a díky tomu se cítíte příjemně. Masáž je neskutečně uvolňující a současně hřejivá a jemná. Oba opravdu milují to, co dělají a vy to cítíte. Určitě se s nimi ještě setkám.

Alex

Před pár dny jsem měl to štěstí a poznal maséra Davida. Během tantrické masáže Deluxe mě zasvětil do něčeho, co bych dříve nepovažoval za možné. Skvělá tantrická masáž, která nebyla pouze uvolňující, ale byla i neskutečně vzrušující a energizující. Cítil jsem mezi námi skvělé spojení. Děkuji za tuto úžasnou zkušenost.

Mike

Na úvod by som chcel pochváliť Vašu profesionálnu webovú stránku, najmä video ukážky. Komunikácia s recepciou či už e-mailom pri objednávke, ako aj po príchode bola vynikajúca. Recepčná bola veľmi milá a hneď po príchode mi ponúkla čaj a ovocie. Absolvoval som masáž s kúpeľom u Davida. Mal výborný prístup a realita zodpovedala tomu, čo bolo na videu. Na začiatku sme sa krátko porozprávali a David mi vysvetlil o čo pri tantra masáži ide. Odchádzal som úplne zrelaxovaný.

Marián

Second time I got a massage with David. It has been a wonderful time. I was very stressed when I arrived, after 2 hours of tantric massage from toes to the top of my head, I was feeling so well, that I would have like to have a complete day of massage. Thanks a lot to David for his skill and also for his kindness. Be sure I will come back on my next stay in Prague.

Alain, 61 years, France

I tried tantra massage more times before but with him it was really like the touch of paradise, simple said my best tantra yet. He is full of energy and he knows how to work with your energy. He leads you to sense your own physical and sensory perception and leads you to open mind and to active searching your happiness. He is very kind and communicative and our reconciliation during massage was absolute. If you are the real fan of tantra you must meet with him. Thumbs up.

Mike, 41, Netherlands

I visit David last Saturday. 3 days after I visited him and I am still in the wonderful energy of this unique experience. I went without any expectations and willing to surrender myself completely to the “now” moment and enjoy the tantric massage journey. It was an incredibly enjoyable experience, where time seemed to be vanished. Every touch was an unconditional touch with love and tenderness.

David is a very sweet man with a big heart, an Angel who knows what he is doing. He is a very well-trained professional masseur. He receives me in a beautiful atmosphere and has an eye for detail.

I took a full sessions which is its value more than worth it and not comparable with other massage which I tried before. The massage of David is a unique journey into heaven, a one of a kind experience that is difficult to find so enjoy the journey of receiving love energy and being loved. I will definitely go back to David because for me, he offers the best Tantra massage that I ever experienced in my life. Thank you David for everything you are.

Alex

David is a genius. It was one of the best experiences of my life. During my tantra journey I was able to reconnect with a part of myself that seemed lost. I feel blessed and very grateful for that opportunity. Besides that it was a wonderful, pleasurable experience where I felt 100% comfortable, understood and safe to really relax, feel and let it flow. Thank you!

 

Rob

If you are a man looking in Tantra for more than erotic massage from a man you need look no further than David. I put myself in his hands today and have never in my life had such a wonderful massage and I have had loads over the years. In part that was because with the breathing I have learnt I could stay with every moment and not drift off. It was extremely relaxing, enlivening and pleasurable. I can't recommend him highly enough. I shall return in my next visit to Prague.

 

John

This is day 1 after my experience with David, although the word experience is not appropriate. Besides, no word exists to describe what I lived. A mixture of sweetness, generosity, delicacy, emotions, sensations, inner happiness, reconnection with the body, passion, sincere and unconditional love, fusion.

For a long time, I hesitated to take the step of discovering this world of tantra. Supposedly, my body & my mind were not ready yet. Choosing a good tantric masseur is not easy, choosing David is obvious as his philosophy is clear, limpid, coming from the depths of him. To meet David is first of all a privilege, a chance, a gift.

As an occasional masseur I know a pleasure of providing a well-being as an creator of a positive energy that is beyond us. I felt this pleasure during our moment; for it is indeed there, our moment, where one or two beings merge to form one, in the trust of each other, in the transmission and in the reception of tantra.

I arrived without special expectations, giving free rein to my body so that it reappropriates each part of itself according to the touched points, massed by David. The energy received exceeded all I could ever imagine. Many cellular ecstasy moments occurred, tears of emotion sank twice, feeling blessed to be treated with as much attention as never before.
This never-ending moment, where one feels oneself leaving for other horizons, sincerely and truly loved, without having to give back is happiness. My body shared a bit of that love by merging energetically. David confessed me that he had a special connection during our time. Just to rethink, emotion is still present; spasms which are regularly present throughout my body are gone since yesterday, as ecstasy continues.

For all who have seen the film Avatar, the image that comes to my mind characterizing this fusion that I experienced is the moment when the Na'vi connects to the tree of life to make only ONE. The image can drive you to smile, nevertheless, represents our connection of consciousness.

We then continued with a ritual bath. An experience not to be missed where we unite with the water and all being thanks to his powerful energy. The gentle exfoliation revitalizes the skin, watering is revealing sensations increased tenfold.

I feel so grateful to have discovered this master in his philosophy of life.

Thank you David for what you have, we will meet again very soon.

Victor

I enjoyed my tantra massage with David very much. He had a kind and personal approach, explained beforehand what would happen and did a very relaxing and professional massage. He was available for the time that I requested, and he prepared the room on time. I liked the studio, the massage room was equipped with shower and toilet facilities, the interior was comfortable and relaxing. I would choose a massage with David at your massage center again.

 

Michael