David

Tantra je pro mě uměním jak žít vědomě, jak si umět vybrat to co mě činí šťastným, ve vytvoření hlubokých a naplňujících lidských vztahů, intimitě , bezpečí, upřímnosti a spojení sám se sebou. Umění jak se milovat, zacházet se sexualitou a zažít momenty propojení a extáze o které jsem si myslel že mohou existovat.

Naše společnost se vyvíjí velmi rychle, požadavky na naše dovednosti, na to jak vypadáme a na to kolik vyděláváme jsou stále vyšší. Trávíte stále více času na sociálních sítích, seznamkách a díváme se do našich telefonu častěji než na to co se děje kolem nás. Nesmíme však zapomenou na to že evoluce je velmi pomalá a lidé odjakživa potřebovali ke štěstí teplo domova, obětí,  lidský dotek, rodinu, intimitu  a naplňující mezilidské vztahy. V dnešní době se však prostor pro tyto věci pod nátlakem toho všeho čím musíme být, co musíme zvládat, masky které musíme každý den nosit, stále se přizpůsobovat něčemu novému, vytrácí čím dál více.

 

Tantra je stovky let starý nástroj, který nám pomůže se v této době neztratit , neztratit samy sebe, to kým jsme a to co opravdu potřebujeme pro spokojený život. Ať děláme v životě cokoliv, vždy dojdeme k závěru že to děláme z lásky, z lásky k ostatním nebo samy k sobě. Tantra nám pomáhá tuto testu zjednodušit a provést nás po ní vědomě.

 

Kurzy a semináře Tantry mi pomohly porozumět jak člověk funguje se spirituálního pohledu. Semináře neurolingvistiky a hypnózy to jak fungujeme z vědeckého hlediska a řada profesionálních masérských kurzů jak  reaguje naše fyzické tělo.

Ve své 6 leté praxi se hlavně věnuji práci s mužskou sexualitou, kurzy se mnou si vybírají hlavně gayové, muži kteří svou sexualitu teprve objevují, páry které se chtějí společně někam posunout a a v neposlední řadě i ženy které se semnou cítí bezpečně a uvědomují si že jako muž který pracuje převážně s muži znám dokonale to jak fungují a co potřebují.

 

Od malička miluji přírodu a to hlavně zvířata. Jsou to pro mne čisté duše, jako pes… oddaně Vás miluje za to, jaký jste, a nezáleží mu na tom, jak vypadáte, co máte zrovna na sobě nebo jestli máte či nemáte peníze. Prostě se raduje, pokaždé když jste s ním. Proto procházka po zoo nebo lesem je pro mne naplňující relaxací. Nesmírně rád vařím, hlavně když je pro koho. Největším protivníkem v mém životě jsou předsudky, které se aktivně snažím bořit a ukázat, že je třeba dívat se na věci do hloubky a individuálně, nebát se neznámého a snažit se něco nejprve poznat a až pak si tvořit názor.Od malička miluji přírodu a to hlavně zvířata. Jsou to pro mne čisté duše, jako pes… oddaně Vás miluje za to, jaký jste, a nezáleží mu na tom, jak vypadáte, co máte zrovna na sobě nebo jestli máte či nemáte peníze. Prostě se raduje, pokaždé když jste s ním. Proto procházka po zoo nebo lesem je pro mne naplňující relaxací. Nesmírně rád vařím, hlavně když je pro koho. Největším protivníkem v mém životě jsou předsudky, které se aktivně snažím bořit a ukázat, že je třeba dívat se na věci do hloubky a individuálně, nebát se neznámého a snažit se něco nejprve poznat a až pak si tvořit názor.

EPSON016
EPSON020
EPSON021
EPSON019
EPSON014
EPSON011
EPSON012
EPSON017
EPSON013
EPSON005
EPSON010
EPSON006
EPSON008
EPSON007